Цікаві загадки на логіку і кмітливість з відповідями: логічні загадки на українській мові онлайн

25/08/2021

Потім кладете в центр четверту монету на три інші. Так як кожна монета торкається інших, виходить, усі монети перебувають на рівній відстані одна від одної. Відгадка в тому, що касета в магнітофоні була перемотана на початок. Мертвий не міг перемотати касету, а вбивця якби знав про касету просто забрав би її і знищив. Це і викликало підозру у детектива Бонса.

задачі на логіку

У залі стоять 3 колони, які, як зрозуміло, потрібно обходити. Шість веселих морських коників вишикувались у ряд, щоб зіграти в одну гру. У перших трьох – світлі хвости, а в трьох останніх – темні. Ціль гри – помінятися місцями не більш ніж за десять ходів. Регулярні тренування у вирішенні задач на логіку допомагають дитині розвивати мислення. Текстові логічні завдання, завдання на пошук закономірностей, вибудовування послідовностей особливо рекомендовані дошкільнятам і молодшим школярам.

Загадка №4

Всі завдання – в зрозумілому і цікавому для дітей форматі. Будь-яка дитина буде займатися з задоволенням, граючи. 2 режими занять на вибір. Пройдіть 3 стартові глави курсу — і відкрийте доступ до різних категорій. Спробуйте «Логічни задачі», «3D‑мислення», «Істина і брехня», «Ігри в таблицях». Серед 28 монет одна фальшива.

Знайди швидкість Петрика. Якщо фішка стоїть у цій клітинці, то той, хто починає не може виграти. А його партнер при правильній грі виграє. Аналогічну властивість мають клітинки 10, 15, … . Отже, той, хто починає, виграє, якщо кожного разу буде ставити фішку на клітинку, номер якої кратний 5.

Кому і чим корисні загадки і задачки?

Використовуючи кожну із цифр 0, 1, 8, 9, запиши найбільше і найменше чотирицифрове число. 5.Запиши всі трицифрові числа, в кожному з яких сума цифр дорівнює числу 3. Можна витратити хвилин на себе, поки дитина розвивається. До речі, займатися на ЛогікЛайк цікаво і дорослим. Ми даємо нагороди за правильні відповіді, а ще у нас є рейтинг гравців.

  • Потім селянин повертається й бере вовка, якого перевозить на інший берег і там залишає, але везе назад на перший берег козла.
  • А тут діагональ можна виміряти використовуючи пусте місце (уявна 4 цеглина).
  • Віддам машину товаришу – нехай рятує бабцю і себе, а сам залишуся з дівчиною своєї мрії.
  • Він показував претендентам папірець з літерами і запитував, яка літера наступна.
  • Що б проїхати, не вистачало якихось 3-х сантиметрів.

На жаль, художник переплутав порядок цифр, і талісман втратив силу. Щоб її відновити, ви повинні розставити цифри від одиниці до дев’яти таким чином, щоб їх сума на кожній стороні трикутника рівнялася 17. Цифри на кутах, зрозуміло, так само враховуються. Збираємо предмети в лабіринтах № 1Завдання допоможе дитині розвивати логічне мислення й навички послідовного рахунку в межах 10. 32 .Петрик почав наздоганяти Олега, коли той був від нього на відстані 960 м, і наздогнав його через 8 хв. Швидкість Олега у 2 рази менша від швидкості Петрика.

Прості загадки на логіку для дітей

На першому малюнку три кола означають цифру 3. На наступному один трикутник – цифру 1, інші малюнки – цифри 4, 1, 5, 9. Таким чином, наступні малюнки – це подвійне кільце, шість трикутників один в одному і п’ять квадратів один в одному. Вода ніколи не покриє третьої сходинки, тому що разом з водою підіймуться й корабель і сходи. Закресліть усі 13 точок (як на малюнку) п’ятьома відрізками, не відриваючи олівця від паперу та не проводячи ніяку лінію двічі. Містер Уільямс, містер Барнет і містер Едвардс живуть у мебльованих кімнатах на Баскет-Стріт.

задачі на логіку

Дзвіночок на будильнику розташований не усередині, а зовні. Хитрий кріт улаштував запасну комору між камерами 10 і 11. Віддам машину товаришу – нехай рятує бабцю і себе, а сам залишуся з дівчиною своєї мрії. Таксист збирає колекцію монет, пожежник – олов’яних солдатиків, а пекар – марки.

Задача 3. Послідовне відкидання варіантів

У тата і мами виявилися різні транспортні засоби, а у тата і дочки – однакові. На відпочинку тато, мама, син, дочка і бабуся вирішили покататися. Вони взяли напрокат 3 велосипеди і 2 скутери. П’ята частина цього максимального вантажу – це троє дорослих або четверо дітей.

задачі на логіку

Останній буде найбільшим, і він помаранчевий. Відповідно до цього, відповідь буде A. Почніть курс логіки для дітей з 5 років. Почніть займатися логікою цікаві задачі з програмування сьогодні — ігрова форма, покрокова методика, задоволення від процесу. Потрапити в рейтинг ЛогікЛайк може кожен. Досить вирішити завдань.

Практичні завдання на логіку для дітей

Професор упевнився, що в головоломці номер 77 ніякі лінії не перетинаються. Щоб перевірити самого професора, накресліть зображену тут фігуру, не відриваючи олівця від паперу. Лінія ніде не повинна перетинатися. Не можна також згинати аркуш. Двоє підійшли до різних берегів річки. Тому спочатку переправився один, а потім в тому ж човні другий.

З групи, де фальшива монета, беремо по 9 монет і т. На малюнку зображено ліс (із сірників) і хлопчика, що їде до бабусі. Перекладіть два сірники так, щоб він повертався назад.

Carrito0
¡No hay productos en el carrito!
0